Šumava se snídaní. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí se snídaní 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Šumava se snídaní

Šumava se snídaní podle termínu

Hotel Srní: Srdeční Záležitost - 3 Noci - Šumava se snídaní
Hotel Srní: Srdeční Záležitost - 3 Noci
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní: Srdeční Záležitost - 3 Noci, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až čtvrtek 28. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2763,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, zimní Super Last Minute, sportovní levně.
 
Hotel Racek - Šumava se snídaní
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až čtvrtek 28. leden, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava se snídaní, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1430,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Wellness Hotel Chalupa - Šumava se snídaní
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až úterý 2. únor, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 12250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Šumava se snídaní
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava se snídaní, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Hotel Srní: Rekreační Pobyt 4 Noci - Šumava se snídaní
Hotel Srní: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní: Rekreační Pobyt 4 Noci, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 4320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, zimní Super Last Minute, sportovní levně.
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně - Šumava se snídaní
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava se snídaní, zimní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3300,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Animační programy
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 
Wellness Hotel Chalupa - Šumava se snídaní
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Šumava se snídaní
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava se snídaní, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Šumava se snídaní
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až sobota 6. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Orea Resort Horizont - Šumava se snídaní
Orea Resort Horizont
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Horizont, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava se snídaní, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1238 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata