Ubytování na Šumavě v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Šumavě v prosinci 2021. Luxusní ubytování Šumava. Dovolená prosinec 2021 na Šumavě pro rodiny s dětmi levně.

Ĺ umava    >    

Ĺ umava v prosinci

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Ubytování na Šumavě v prosinci 2021

Hotel Racek - Ĺ umava v prosinci
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní v ceně 1110,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
 • Fitness
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Apartmány Na Filipce - Šumava v prosinci
Apartmány Na Filipce
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Modrava, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Filipce, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Šumava v prosinci, zimní First Minute, sportovní levně, v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Hotel Racek - Ĺ umava v prosinci
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní v ceně 840,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
 • Fitness
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumava v prosinci
Parkhotel Kašperské Hory
Ubytování Šumava levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Parkhotel Kašperské Hory v délce 3 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, zimní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2730 Kč.
 
BobĂ­k - Volary - Ĺ umava v prosinci
BobĂ­k - Volary
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bobík - Volary, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 236 dní v ceně 1710,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 
Kašperské Hory - Penzion Kašperk - Šumava v prosinci
Kašperské Hory - Penzion Kašperk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperské Hory - Penzion Kašperk, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 236 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Šumava v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 840,- Kč.
 
Apartmány Na Filipce - Šumava v prosinci
Apartmány Na Filipce
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Modrava, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 237 dní v ceně 1000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, sportovní levně.
 
Hotel Čertův Mlýn - Šumava v prosinci
Hotel Čertův Mlýn
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čertův Mlýn, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 5. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 237 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Šumava v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4790,- Kč.
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • DÄ›tskĂ˝ koutek
 • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
 • Tenis
 
Hotel Racek - Ĺ umava v prosinci
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 237 dní v ceně 2140,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
 • Fitness
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Racek - Ĺ umava v prosinci
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 5. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 237 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2860,- Kč.
 • Minibar
 • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
 • Fitness
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 47 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata