Podzimní dovolená na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě na podzim. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Podzimní dovolená na Šumavě

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava na podzim podle termínu

Horní Vltavice - penzion BÁZUM - Podzimní dovolená na Šumavě
Horní Vltavice - penzion BÁZUM
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horní Vltavice - penzion BÁZUM, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 182 dní v ceně 4270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklistické.
 
Hotel Modrava - Podzimní dovolená na Šumavě
Hotel Modrava
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Modrava, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Modrava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 182 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5530,- Kč.
 
Hotel Na Pekárně - Podzimní dovolená na Šumavě
Hotel Na Pekárně
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Sušice, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Pekárně, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 182 dní v ceně 2750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Srní: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Podzimní dovolená na Šumavě
Hotel Srní: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 182 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Šumavě, podzimní First Minute, sportovní, v aktuální ceně 6100,- Kč.
 
Kašperské Hory - Penzion Kašperk - Podzimní dovolená na Šumavě
Kašperské Hory - Penzion Kašperk
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperské Hory - Penzion Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 182 dní v ceně 3885,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové.
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně - Podzimní dovolená na Šumavě
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 182 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně - Podzimní dovolená na Šumavě
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 182 dní v ceně 13200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, lázeňské.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Pension Kašperk - Podzimní dovolená na Šumavě
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 182 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Penzion Böhmerwald - Podzimní dovolená na Šumavě
Penzion Böhmerwald
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 10. září, s vlastní dopravou, za 182 dní v ceně 7360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Penzion Böhmerwald - Podzimní dovolená na Šumavě
Penzion Böhmerwald
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 182 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 4160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 659 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata