Penziony na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Penziony a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě v penzionech. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Penziony Šumava

Penziony Šumava podle termínu

Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 840,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: penziony, zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, zimní Super Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až sobota 30. leden, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 7000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, zimní Super Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 7 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Penzion Böhmerwald - Penziony Šumava
Penzion Böhmerwald
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 5880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: penziony, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, zimní Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s vlastní dopravou, za 12 dní v ceně 9800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až čtvrtek 11. únor, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až neděle 7. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 980,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: penziony, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Penzion Böhmerwald - Penziony Šumava
Penzion Böhmerwald
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až pátek 12. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 5040,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 289 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata