Penziony na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Penziony a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě v penzionech. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Penziony Šumava

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Penziony Šumava podle termínu

Penzion Böhmerwald - Penziony Šumava
Penzion Böhmerwald
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až úterý 18. květen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 4800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: penziony, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Penzion Splněný Sen - Penziony Šumava
Penzion Splněný Sen
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 12. květen až pátek 14. květen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Penzion Böhmerwald - Penziony Šumava
Penzion Böhmerwald
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až pátek 21. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 6400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: penziony, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Penzion Splněný Sen - Penziony Šumava
Penzion Splněný Sen
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až sobota 15. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až čtvrtek 20. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 6300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Penzion Splněný Sen - Penziony Šumava
Penzion Splněný Sen
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 14. květen až pondělí 17. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až středa 19. květen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 4200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Penzion Böhmerwald - Penziony Šumava
Penzion Böhmerwald
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 15. květen až čtvrtek 20. květen, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Pension Kašperk - Penziony Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až pondělí 24. květen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 8400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Penzion Splněný Sen - Penziony Šumava
Penzion Splněný Sen
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 17. květen až pondělí 24. květen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Penziony Šumava, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 260 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata