S vnitřním bazénem|Letní dovolená|Zimní dovolená

Ubytování na Šumavě levně

Levné ubytování na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2023. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2023.

Šumava levně

Ubytování

Kašperskohorský Ofir nabízí soukromé ubytování ve dvou prostorných apartmánech s vlastní vstupní halou, koupelnou, ložnicí, obývacích pokojem s kuchyňskou jednotkou.

Hosté mají k dispozici rozlehlou travnatou plochu, venkovní sezení a stolní tenis. Nekryté parkování v objektu zdarma.


Boaz je apartmán poskytující prostornější obývací pokoj se dvěma skládacími pohovkami, které se v případě potřeby dají rozložit.

Ložnice má dvě oddělené postele, takže maximální kapacita jsou čtyři osoby.


Ruth je menší ze dvou apartmánů s předsíní, ložnicí, koupelnou a obývacím pokojem, který má kuchyňskou linku a balkon s výhledem na okolní sametově zelenou krásu Šumavy.

V ložnici jsou dvě oddělené postele a v obývacím pokoji rozkládací pohovka pro další dvě osoby. Celková kapacita jednoho bytu je tedy čtyři osoby.

Okolí

Apartmány se nachází v srdci Kašperských hor, které jsou známé svými zlatými doly a středověkým hradem Kašperk založeným císařem Svaté říše římské a českým králem Karlem IV.

Toto místo doslova skrývá poklady na zemi i v podzemí.
V této lokalitě je také minimální světelné znečistění (chybí pouliční osvětlení), takže ideální místo k pozorování hvězdné oblohy.

Další informace

Cena je za 2 apartmány - je zde i možnost pronajmout si pouze 1 z apartmánů !
1 apartmán - 4 osob

Obecné informace o této nabídce

Rekreace v lokalitě Šumava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Kašperskohorský Ofir a je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8970 Kč.


Šumava levně
Kašperskohorský Ofir
★★
 • Parkování u objektu
 • WiFi
 • Zákaz kouření
 • Vana
 • TV
 • Rychlovarná konvice
 • Chladnička
 • Pračka
 • Povlečení zajištěno
 • Ručníky zajištěné
 • Venkovní terasa
 • Houpačka nebo jiné dětské hry
 • Gril
 • Udržovaná zahrada (okrasná)
 • Přírodní koupání v blízkosti
 • Cykloturistické trasy
 • Sjezdovky
 • Turistika
 • Dovolená s dětmi
 • Vhodné pro páry
 • Ubytování v přírodě
 • Bez stravy
 • Restaurace poblíž objektu
 
 • 8 970 Kč

Detail

Dovolená Šumava 2023 na jaře v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Srní, v délce 6 dní - 5 nocí. Tento pobyt na Šumavě je aktuálně volný v termínu: sobota 1. duben až čtvrtek 6. duben 2023 s vlastní dopravou a termínem za 5 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Šumavě za aktuální cenu 6670,- Kč. Toto ubytování na Šumavě nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Srní je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 322 předchozích návštěvníků.
Ubytování na Šumavě levně
Srní
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 670 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (322 hodnocení)
Ubytování na Šumavě na jaře 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Srní v regionu Šumava v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od soboty 1. dubna 2023 do pondělí 3. dubna 2023 s vlastní dopravou od za 5 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Srní na základě 322 hodnotících cestovatelů je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování na Šumavě levně, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně, v aktuální ceně 2390,- Kč.
Ubytování na Šumavě levně - Srní
Srní
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 390 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (322 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Šumava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Apartmán U Marušky a je v délce 8 dní, v termínu od 1. dubna 2023 do 8. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 9720 Kč.
Ubytování na Šumavě levně - Apartmán U Marušky
Apartmán U Marušky
★★
 
 • 9 720 Kč

Detail

Ubytování na Šumavě na jaře 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Srní v regionu Šumava v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od soboty 1. dubna 2023 do soboty 8. dubna 2023 s vlastní dopravou od za 5 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Srní na základě 322 hodnotících cestovatelů je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování na Šumavě levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9500,- Kč.
Ubytování na Šumavě levně - Srní
Srní
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 500 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (322 hodnocení)
Dovolená Modrava, Šumava 2023 na jaře v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Horský Hotel Hájenka, v délce 7 dní - 6 nocí. Tento pobyt na Šumavě je aktuálně volný v termínu: neděle 2. duben až sobota 8. duben 2023 s vlastní dopravou a termínem za 6 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Šumavě za aktuální cenu 6160,- Kč. Toto ubytování na Šumavě nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
Ubytování na Šumavě levně - Ea Horský Hotel Hájenka
Ea Horský Hotel Hájenka
★★★
 
 • 6 160 Kč

Detail

Ubytování na Šumavě na jaře 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory v regionu Kašperské Hory, Šumava v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od neděle 2. dubna 2023 do středy 5. dubna 2023 s vlastní dopravou od za 6 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Parkhotel Kašperské Hory na základě 57 hodnotících cestovatelů je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování na Šumavě levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 8530,- Kč.
Šumava levně - Parkhotel Kašperské Hory
Parkhotel Kašperské Hory
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 530 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (57 hodnocení)
Dovolená Šumava 2023 na jaře v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Srní, v délce 6 dní - 5 nocí. Tento pobyt na Šumavě je aktuálně volný v termínu: neděle 2. duben až pátek 7. duben 2023 s vlastní dopravou a termínem za 6 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Šumavě za aktuální cenu 7890,- Kč. Toto ubytování na Šumavě nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Srní je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 322 předchozích návštěvníků.
Šumava levně - Srní
Srní
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 890 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (322 hodnocení)
Ubytování na Šumavě na jaře 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Srní v regionu Šumava v délce 6 dní - 5 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 3. dubna 2023 do soboty 8. dubna 2023 s vlastní dopravou od za 7 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Srní na základě 322 hodnotících cestovatelů je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování na Šumavě levně, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9150,- Kč.
Šumava levně - Srní
Srní
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 150 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (322 hodnocení)
Dovolená Kašperské Hory, Šumava 2023 na jaře v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt na Šumavě je aktuálně volný v termínu: pondělí 3. duben až středa 5. duben 2023 s vlastní dopravou a termínem za 7 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Šumavě za aktuální cenu 1300,- Kč. Toto ubytování na Šumavě nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: levně, jarní Last Minute, pobytové levně.
Pension Kašperk
Pension Kašperk
★★★
 
 • 1 300 Kč

Detail


Zobrazeno 31-40 z 1775 nalezených

Ubytování na Šumavě 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Šumavě podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Šumavu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Šumavě vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Šumavě žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloupkách na Šumavě a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty a chalupy k pronájmu.

Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Orlické hory levně nebo Pálava levně? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Praha levně případně Rokytnice nad Jizerou levně.


Termíny ubytování na Šumavě můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2023 a 2024. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Šumava All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Šumavu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Šumavě - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Šumavě podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Šumavě s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2023 a 2024 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Šumavě.