Penziony|Apartmány|Dovolená

Levné ubytování na Šumavě

Levné ubytování na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Levné ubytování Šumava - volné termíny

Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 475 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. červenec až pátek 30. červenec, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 2475,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně. Hodnocení ubytování v Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 220 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 28. červenec až neděle 1. srpen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2220,- Kč. Recenze Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Na Pekárně
★★★
 
 • 2 200 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Na Pekárně, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až neděle 1. srpen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Penzion Böhmerwald
★★★
👍👍👍👍👍
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • TV
 
 • 2 520 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Böhmerwald, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až neděle 1. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 2520,- Kč. Recenze Penzion Böhmerwald je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 110 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až neděle 1. srpen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 1110,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně. Hodnocení ubytování v Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Hotel Centrál
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 1 990 Kč

Detail

4/5 Skvělé (17 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pobyt se nám líbil, byly jsme tři a jsme spokojeni jak s personálem (byl milý, ochotný a usměvavý).

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Klatovy, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Centrál, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 30. červenec až neděle 1. srpen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 1990,- Kč. Recenze Wellness Hotel Centrál je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chata Šumava - Hojsova Stráž
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 750 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (2 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Šumava, v okresu Klatovy - Hojsova Stráž levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Šumava - Hojsova Stráž, je v délce 7 dní, v termínu od 31. července 2021 do 7. srpna 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní luxusní pobyt je v ceně 1750 Kč.
Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 110 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 31. červenec až pondělí 2. srpen, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1110,- Kč. Recenze Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 320 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 1320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levně, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kašperk
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 110 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperk, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1110,- Kč. Recenze Kašperk je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 420 nalezených

Ubytování na Šumavě 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Šumavě podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Šumavu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Šumavě vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Šumavě žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy levně nebo Karlovy Vary levně? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše levně případně Liberec levně. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Šumavě můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Šumava All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Šumavu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Šumavě - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Šumavě podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Šumavě s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Šumavě.