Levné ubytování na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Levné ubytování na Šumavě

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Levné ubytování Šumava podle termínu

Ea Apartmány Na Filipce - Levné ubytování na Šumavě
Ea Apartmány Na Filipce
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až středa 12. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Racek - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 10. květen až středa 12. květen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1430,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Racek - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Racek
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až pátek 14. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2860,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Racek - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 10. květen až čtvrtek 13. květen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2140,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až čtvrtek 13. květen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 2840,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Ea Apartmány Na Filipce - Levné ubytování na Šumavě
Ea Apartmány Na Filipce
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 12. květen až pátek 14. květen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Penzion Splněný Sen - Levné ubytování na Šumavě
Penzion Splněný Sen
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až pátek 14. květen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně.
 
Hotel Čertův Mlýn - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Čertův Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Železná Ruda, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čertův Mlýn, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až pondělí 17. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2590,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Hotel Na Pekárně - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Na Pekárně
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Sušice, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Pekárně, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 1650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Racek - Levné ubytování na Šumavě
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1950,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 567 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata