Penziony|Apartmány|Dovolená

Levné apartmány na Šumavě

Levné apartmány na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Apartmány Šumava a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Levné apartmány Šumava - volné termíny

Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 960 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 29. září až pátek 1. říjen, s vlastní dopravou, za 66 dní v ceně 960,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 812 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 29. září až pátek 1. říjen, s vlastní dopravou, za 66 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 812,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 812 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s vlastní dopravou, za 68 dní v ceně 812,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové levně.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 2 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 68 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 960 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. říjen až úterý 5. říjen, s vlastní dopravou, za 70 dní v ceně 960,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 812 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 4. říjen až středa 6. říjen, s vlastní dopravou, za 71 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 812,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 1 920 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 5. říjen až sobota 9. říjen, s vlastní dopravou, za 72 dní v ceně 1920,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 812 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 5. říjen až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 72 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 812,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 960 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 73 dní v ceně 960,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 812 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 6. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 73 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány na Šumavě, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 812,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 100 nalezených

Ubytování na Šumavě 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Šumavě podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Šumavu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Šumavě vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Šumavě žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy levné apartmány nebo Karlovy Vary levné apartmány? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše levné apartmány případně Liberec levné apartmány. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Šumavě můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Šumava All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Šumavu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Šumavě - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Šumavě podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Šumavě s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Šumavě.