Penziony|Apartmány|Dovolená

Levné apartmány na Šumavě

Levné apartmány na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Apartmány Šumava a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

Levné apartmány Šumava

Reklama

Apartmány Na Jezeře
 
  • 2 010 Kč

Detail

Ubytování na Šumavě Šumava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Na Jezeře v délce 3 dní, v termínu 5. listopad 2021 až 7. listopad 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2010 Kč.
Apartmány Na Filipce
 
  • 2 365 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Byli jsme maximálně spokojeni.

Ubytování na Šumavě Šumava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Na Filipce v délce 3 dní, v termínu 9. listopad 2021 až 11. listopad 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Bez stravy, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2365 Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Reklama

Ubytování na Šumavě 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Šumavě podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Šumavu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Šumavě vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Šumavě žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Orlické hory levné apartmány nebo Pálava levné apartmány? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Praha levné apartmány případně Rožnov levné apartmány. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Šumavě můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Šumava All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Šumavu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Šumavě - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Šumavě podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Šumavě s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Šumavě.