Ubytování na Šumavě v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Šumavě v květnu 2021. Luxusní ubytování Šumava. Dovolená květen 2021 na Šumavě pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Šumava v květnu

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Ubytování na Šumavě v květnu 2021

Apartmány Na Filipce - Šumava v květnu
Apartmány Na Filipce
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Modrava, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Filipce, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní v ceně 3640,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: květen, jarní , sportovní.
 
Depandance Šumava - Šumava v květnu
Depandance Šumava
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Srní, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Šumava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní , sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Ea Apartmány Na Filipce - Šumava v květnu
Ea Apartmány Na Filipce
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Modrava, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní v ceně 990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Horní Vltavice - penzion BÁZUM - Šumava v květnu
Horní Vltavice - penzion BÁZUM
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horní Vltavice - penzion BÁZUM, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní , pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklistické, v aktuální ceně 4270,- Kč.
 
Hotel Na Pekárně - Šumava v květnu
Hotel Na Pekárně
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Sušice, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Pekárně, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní v ceně 1650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Racek - Šumava v květnu
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní , pobytové, v aktuální ceně 5000,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Srní - Šumava v květnu
Hotel Srní
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní v ceně 9570,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči - Šumava v květnu
Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Srní, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní 4* A Depandance Šumava 3*, Srní, Odpoči, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 59 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní , pobytové, v aktuální ceně 3060,- Kč.
 
Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice - Šumava v květnu
Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice
Rekreace v lokalitě Šumava, v okresu Prachatice - Sviňovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 11767 Kč.
 
Chalupa Interchata - Kdyně - Šumava v květnu
Chalupa Interchata - Kdyně
Rekreace v lokalitě Pošumaví, v okresu Domažlice - Kdyně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Interchata - Kdyně, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 20020 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 356 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata