Ubytování na Šumavě v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Šumavě v květnu 2021. Luxusní ubytování Šumava. Dovolená květen 2021 na Šumavě pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Šumava v květnu

Ubytování na Šumavě v květnu 2021

Hotel Čertův Mlýn - Šumava v květnu
Hotel Čertův Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čertův Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní v ceně 4530,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Hotel Srní - Šumava v květnu
Hotel Srní
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní First Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3285,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná - Šumava v květnu
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní v ceně 4260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Olympia - Zadov - Šumava v květnu
Olympia - Zadov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia - Zadov, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 12790,- Kč.
 
Orea Resort Horizont - Šumava v květnu
Orea Resort Horizont
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Horizont, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní v ceně 10400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory - Šumava v květnu
Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 11620,- Kč.
 
Pension Kašperk - Šumava v květnu
Pension Kašperk
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní v ceně 2775,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně.
 
Pension Kašperk - Šumava v květnu
Pension Kašperk
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1110,- Kč.
 
Penzion Splněný Sen - Šumava v květnu
Penzion Splněný Sen
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Strašín, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Splněný Sen, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní v ceně 900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Šumava v květnu
Racek - Černá V Pošumaví
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 97 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Šumava v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 272 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata