Chalupy na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Pronájem chat a chalup 2021 / 2022. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Chalupy na Šumavě

Vyhledávání ubytování na Šumavě

Chalupy na Šumavě podle termínu

Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až úterý 18. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 11. květen až středa 19. květen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14000,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až úterý 18. květen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až pátek 21. květen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14000,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až čtvrtek 20. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 14. květen až pondělí 17. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až sobota 22. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Chalupa Cehnice - Cehnice - Chalupy na Šumavě
Chalupa Cehnice - Cehnice
Rekreace v lokalitě Pošumaví, v okresu Strakonice - Cehnice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Cehnice - Cehnice, je v délce 7 dní, v termínu od 15. května 2021 do 22. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 9100 Kč.
 
Chalupa Interchata - Kdyně - Chalupy na Šumavě
Chalupa Interchata - Kdyně
Rekreace v lokalitě Pošumaví, v okresu Domažlice - Kdyně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Interchata - Kdyně, je v délce 7 dní, v termínu od 15. května 2021 do 22. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 20020 Kč.
 
Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě - Chalupy na Šumavě
Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě
Rekreace v lokalitě Jižní Čechy, v okresu Český Krumlov - Rožmitál na Šumavě. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Jistebníček - Rožmitál na Šumavě, je v délce 7 dní, v termínu od 15. května 2021 do 22. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 28973 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 291 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě

Šumava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata