Chalupy na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Pronájem chat a chalup 2021 / 2022. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Chalupy na Šumavě

Chalupy na Šumavě podle termínu

Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až úterý 2. únor, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 12250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až sobota 6. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 14000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: chalupy, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Chalupa Rabí - Rabí - Chalupy na Šumavě
Chalupa Rabí - Rabí
Rekreace v lokalitě Pošumaví, v okresu Klatovy - Rabí levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Rabí - Rabí, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 10500 Kč.
 
Chalupa U Fuchsů - Stachy - Chalupy na Šumavě
Chalupa U Fuchsů - Stachy
Rekreace v lokalitě Šumava, v okresu Prachatice - Stachy levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Fuchsů - Stachy, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 10500 Kč.
 
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec - Chalupy na Šumavě
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Nová Pec levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 5880 Kč.
 
Chalupa Zátoň - Lenora - Chalupy na Šumavě
Chalupa Zátoň - Lenora
Rekreace v lokalitě Šumava, v okresu Prachatice - Lenora levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Zátoň - Lenora, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 14700 Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Chalupy na Šumavě
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až úterý 2. únor, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Chalupy na Šumavě, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5250,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 337 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata