Penziony|Apartmány|Dovolená

Apartmány Šumava

Apartmány Šumava. Pobyty za nejlepší ceny. Apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Šumavě v apartmánech. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Apartmány na Šumavě - volné termíny

Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 5 074 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 5074,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: apartmány, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 6 343 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 7 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Apartmány Šumava, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6343,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 5 074 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 5074,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: apartmány, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 5 074 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 3. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Apartmány Šumava, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5074,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 3 776 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až pátek 13. srpen, s vlastní dopravou, za 12 dní v ceně 3776,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: apartmány, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 5 709 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 9. srpen až středa 18. srpen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Apartmány Šumava, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5709,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 6 343 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 6343,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: apartmány, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 6 343 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 22. srpen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Apartmány Šumava, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6343,- Kč.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 5 074 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až pátek 27. srpen, s vlastní dopravou, za 25 dní v ceně 5074,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: apartmány, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory.
Ea Apartmány Na Filipce
★★
 • Wifi zdarma
 
 • 4 440 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu EA Apartmány Na Filipce, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Apartmány Na Filipce, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Apartmány Šumava, letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4440,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 122 nalezených

Ubytování na Šumavě 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Šumavě podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Šumavu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Šumavě vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Šumavě žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Luhačovice apartmány nebo Máchovo jezero apartmány? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Orlické hory apartmány případně Pálava apartmány. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Šumavě můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Šumava All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Šumavu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Šumavě - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Šumavě podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Šumavě s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Šumavě.