Široká nabídka ubytování na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Ubytování Šumava

Ubytování na Šumavě podle termínu

Orea Resort Horizont - Ubytování Šumava
Orea Resort Horizont
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Horizont, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 14540,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Srní**** + Depandance Šumava*** Pro Seniory - Ubytování Šumava
Hotel Srní**** + Depandance Šumava*** Pro Seniory
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Srní, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní**** + Depandance Šumava*** Pro Seniory , v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5720,- Kč.
 
Depandance Šumava - Ubytování Šumava
Depandance Šumava
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Srní, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Šumava, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 6500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Ubytování Šumava
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Pension Kašperk - Ubytování Šumava
Pension Kašperk
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Kašperk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 9800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně.
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně - Ubytování Šumava
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Kašperské Hory, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Last Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně - Ubytování Šumava
Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské Lázně, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 5500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory - Ubytování Šumava
Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory - Ubytování Šumava
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 8700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně.
 
Chata U nás - Zdíkov - Ubytování Šumava
Chata U nás - Zdíkov
Rekreace v lokalitě Šumava, v okresu Prachatice - Zdíkov levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata U nás - Zdíkov, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 22358 Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 2448 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata