Široká nabídka ubytování na Šumavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Šumavě. Dovolená Šumava pro rodiny s dětmi levně.

Šumava    >    

Ubytování Šumava

Ubytování na Šumavě podle termínu

Hotel Čertův Mlýn - Ubytování Šumava
Hotel Čertův Mlýn
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čertův Mlýn, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Horský Hotel Hájenka - Ubytování Šumava
Horský Hotel Hájenka
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horský Hotel Hájenka, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10880,- Kč.
 
Depandance Šumava - Ubytování Šumava
Depandance Šumava
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Srní, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Šumava, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Wellness Hotel Chalupa - Ubytování Šumava
Wellness Hotel Chalupa
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 14000,- Kč.
 
Wellness Hotel Chalupa - Ubytování Šumava
Wellness Hotel Chalupa
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Prášily, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chalupa, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 3500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Orea Resort Horizont - Ubytování Šumava
Orea Resort Horizont
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Horizont, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11040,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory - Ubytování Šumava
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Kašperské Hory, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až sobota 30. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 8700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně.
 
Hotel Srní: Seniorský Pobyt 5 Nocí - Ubytování Šumava
Hotel Srní: Seniorský Pobyt 5 Nocí
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Srní, Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Srní: Seniorský Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až pátek 29. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Super Last Minute, sportovní levně, v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Hotel Čertův Mlýn - Ubytování Šumava
Hotel Čertův Mlýn
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Železná Ruda, Šumava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čertův Mlýn, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 1300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Depandance Srní - Ubytování Šumava
Depandance Srní
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Srní, Šumava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Srní, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Šumava, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 7750,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 21-30 z 2448 nalezených

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata