Velikonoce 2010 s programem pro děti
Nezůstávejte na Velikonoce doma a nechte děti užít si zábavné Velikonoce na horách se spoustou aktivit a s příjemnými chvilkami odpočinku pro Vás.
Jako málokterý jiný hotel Vám můžeme nabídnout pro zábavu Vašich ratolestí velké dětské centrum. Centrum sídlí hned v sousední budově a nabízí např.: 100m2 herny, hlídání dětí, odpolední animační programy pro děti. Na velikonoční svátky jsme pro Vás, ale hlavně pro Vaše děti přichystali pestrý program, ve kterém kombinujeme zábavu, hry, aktivní pohyb, poznávání přírody i velikonoční zvyky.
Velikonoce 2010 - program pro děti
Odpolední programy pro děti každé odpoledne od 16:00 do 18:00:
Čtvrtek, 1.4.2010
volná herna, hlídání v ceně (hlídání platí pro děti od 3 let, které
jsou schopné samostatně si hrát s ostatními dětmi)
Pátek, 2.4.2010
Prohlídka záchranné stanice pro zvířátka, děti hrají pohádku o
zvířátkách
Výtvarná dílna: vyrábíme velikonoční dekorace
Sobota, 3.4.2010
Aktivní odpoledne - "olympijské" hry, zábavné soutěže (v herně nebo
na zahradě - podle počasí)
Výtvarná dílna: vyrábíme velikonoční dekorace
Neděle, 4.4.2010
14:00 Odpolední zábavný orientační závod pro rodiče s
dětmi: "Honba za velikonočním vajíčkem" (každé dítě
dostane sladkou velikonoční odměnu a diplom a medaili za účast, na
prvních třech místech ceny pro děti i rodiče)
Odpolední program:
16:00 - 18:00 Povídání o ovčí babičce (vyrábění z ovčí vlny),
hry v herně nebo na zahradě
Každé dítě ubytované v hotelu dostane od našeho zajíčka zdarma v
pondělí ráno pěknou velikonoční nadílku.
UPOZORNĚNÍ! Společný program je koncipován pro děti od cca 3 do cca 10 let ( = které jsou schopné samostatně si hrát ve skupině) bez účasti rodičů. Individuální hlídání malých miminek je možné po předchozí domluvě za 150,- Kč / hodinu.
Velikonoce 2010 - ceny
Ceny za dospělou osobu jsou uvedeny na bázi 2 dospělých osob v pokoji. V případě jen 1 dospělé osoby s 1 - 2 dětmi do 10 let účtujeme příplatek ve výši 500 Kč / den. V ceně je zahrnuta mimo jiné bohatá velikonoční nadílka pro každé dítě v hotelu.
Termín: 1.4. - 5.4.2010 (čtvrtek -
pondělí)
Minimální pobyt 4 noci, 5. noc od nás dostanete
zdarma - můžete si pobyt prodloužit o 1 noc již od středy
31.3. nebo do pondělí 6.4. (děti mají ve čtvrtek 1.4. a pátek
2.4.2010 velikonoční prázdniny)
Cena: 3 780,- Kč / dospělá osoba a pobyt na 4 noci + 1 noc
zdarma!
1 - 2 děti do 10 let zdarma (v pokoji se 2 platícími osobami)
cena na os. a noc dle ceníku 945,- Kč
Dětský program: 490,- Kč / celý pobyt
dle rozpisu výše
Uvedené ceny zahrnují:
- ubytování se snídaní v útulných studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, TV/SAT, DVD přehrávač
- veškerý výše popsaný program pro děti (včetně případné dopravy, materiálu pro dětské aktivity ap.) + volné využití herny každé dopoledne od 10 do 12 hodin
- 1 x na pokoj privátní vstup do relaxačního centra
- místnost pro úschovu kočárků, dětských kol atd.
- zapůjčení dětské postýlky, jídelní židličky, vaničky na koupání (nutno objednat při rezervaci, do vyčerpání zásob)
- wifi připojení v celém hotelu
- profi fitness - neomezené využití
- společenská místnost (herna) pro posezení, možnost promítání pohádek apod.
- využití venkovních hotelových relaxačních prostor (uzavřený dvůr s posezením, hotelová relaxační zahrada s ohništěm)
Cena nezahrnuje:
- rekreační poplatek městu 14,- Kč / osobu starší 18 let a noc
- využití Centra volného času (herny, zahrada) pro děti, které neplatí program
- případné pojištění storna pobytu - podrobné informace k možnosti pojištění Vám rádi poskytneme na recepci nebo je najdete v sekci Pojištění pobytu
Pokud si budete přát ubytování v některém z našich apartmá, kontaktujte prosím recepci pro cenovou nabídku (nezapomeňte uvést počet dospělých a počet a věk dětí).
Stravování
V ceně pobytu je bohatá snídaně formou švédského stolu (také nabídka pro děti: přesnídávka, jogurty, piškoty, ovoce atd.). Pro obědy a večeře můžete buď využít plně vybavenou kuchyňku, která je v každém studiu nebo si objednat polopenzi či plnou penzi v naší partnerské nekuřácké restauraci U Kašny (přímo sousedí s hotelem), kde se můžete velmi dobře najíst i s miminkem nebo malými dětmi (k dispozici jídelní židličky, omalovánky pro děti apod.).
Restaurace je zařízena v jednoduchém stylu, ale nabídnou Vám zde kvalitní domácí kuchyni z čerstvých surovin, jídelní lístek se mění každý den i s ohledem na roční období. Z restaurace je možná také donáška přímo na pokoj - aktuální jídelní lístek můžete konzultovat přímo na recepci, kde Vám také jídlo objednáme. A nejlepší zpráva nakonec - v restauraci můžete večer v klidu posedět s elektronickou chůvičkou, která sem spolehlivě z pokoje Vašeho miminka dosáhne.
Jak u nás budete bydlet?
Ubytováni budete v útulných,
moderně zařízených studiiích s vlastní koupelnou, plně vybaveným
kuchyňským koutem (dvojvařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná
trouba, rychlovarná konvice, potřebné nádobí a náčiní) a jídelním
koutem, TV/SAT. Zdarma lze při rezervaci objednat dětské postýlky,
židličky, vaničky a další vybavení pro nejmenší děti. K dispozici
je také velký luxusní apartmán 100m2 (vhodný i pro dvě rodiny), na
který se ale vztahují jiné ceny - rádi Vás budeme informovat na
recepci.
Více info a fotogalerii naleznete v sekci Studia a apartmá.
Další informace, služby
Všechny potraviny a další potřebné
věci nakoupíte v klidu přímo na náměstí v Kašperských Horách, v
okruhu max. 200m od hotelu. V místě je i dětský lékař a
lékárna. Neměli byste také minout cukrárnu, kde Vám
udělají (mimo jiné) třeba výborné latte a kde si můžete Vy smlsnout
na dobrém dortíku a Vaše děti na dobré zmrzlině.
Dále doporučujeme některé další služby, které
můžete využít v době, kdy děti mají program:
- turbosolárium
- půjčovna horských kol
- kadeřnice, manikůra & pedikúra
- jízda na koni (začátečníci i pokročilí)
- outdoor centrum Offpark v Sušici
Rodinný pobyt si můžete rezervovat pomocí rezervačního formuláře, kde můžete přesně specifikovat všechny Vaše požadavky na vybavení pokoje. Pokud máte jakékoliv dotazy k našim rodinným pobytům, využijte následující kontaktní formulář nebo nám zavolejte na tel. číslo 376 546 910. Jsme Vám k dispozici denně od 7:00 do 23:00 a rádi Vás uslyšíme.
Těšíme se na Vaši návštěvu v Aparthotelu Šumava v Kašperských Horách!






